Kradzież zamachy

Skradziono rower, policja nie ukarała złodzieja, a roweru nie odzyskano, już nie można liczyć na policję.

Nasza policja jest bezużyteczna, skoro nie potrafią odebrać złodziejowi skradzionego roweru to w takim razie od czego jest policja?

W miejscowości Potok skradziono nowy rower, dziecko dostało ten rower na urodziny. Długo się tym rowerem nie nacieszyło bo po miesiącu go skradziono. Policja z Jędrzejowa podjęła się śledztwa, to ich psi obowiązek, po jakimś czasie złapali złodzieja, który się przyznał do winy, ale nic mu nie zrobili, bo owy złodziej jest bezrobotny i nie ma jak odebrać od niego skradzionego łupu, kary też mu nie dali.

Wszystko utkwiło w martwym punkcie, bo roweru już się odzyskać nie da, co to kogo obchodzi, że facet jest bezrobotny, to nie znaczy, że ma kraść. Teraz dziecku trzeba kupić nowy rower, w takich sytuacjach to policja powinna sponsorować nowy rower skoro nie umieją odebrać złodziejowi łupu.

Od czego w takim razie jest policja, skoro nie od łapania złodziei ? Policja jest tylko chyba, żeby wlepiać mandaty za złe parkowanie i za przejście przez ulicę w niedozwolonym miejscu. Teraz trzeba dziecku powiedzieć, że roweru nie odzyska, a na nowy musi poczekać bo obecnie nie ma pieniędzy na nowy albo najlepiej ukraść komuś, policja i tak nic nie zrobi, bo skoro złodzieja nie ukarali to czemu mieli by to zrobić rodzicom poszkodowanego dziecka.

W Polsce przepisy nigdy nie będą sprawiedliwe i uczciwe, ani dla uczciwych, ani dla złodziei. Jeśli sam się za to nie weźmie to policja też mu nie pomoże, bo na policję nigdy nie można liczyć, jeśli chodzi o skradzione rzeczy.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments