sex
zachodniopomorskie

Seks Tuczno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli masz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo pożądanych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia przez niego duszonym. Podaje się, że przez takie „imprezy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Podaje się, iż w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko końca z względu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne trzymanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo ciekawe. Większość pań nie pamięta więcej nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest doskonale spokojny oraz nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, dlatego dobrze wytrenowane tworzą ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy także jednej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w których udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich traktuje kobiety, które zajmują „inicjatywę” za bardzo ciekawe, oraz tym, co 70% określiło jak daleko nieatrakcyjne, jest zbyt mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to inny najpopularniejszy powód rozpadu związków z dalekim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez powodu na możliwości.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych mierze mięsa, czosnku i cebuli, a najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeśli jesteś facetem) lub Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeśli Twój partner nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie leży właśnie w guście Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety prawdopodobnie być pomocna w zyskach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów produkowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że skoro kobieta mimo stosowania ścisłej diety bogatej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, które mogą psuć styl i aromat śluzu pochwowego) nadal boryka się z brzydkim zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz lub dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by myśleć o własną flotę bakteryjną. Po drugie- pewne będzie spanie bez bielizny, zaś w toku dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i pewnie zakup żelu do higieny intymnej, który stanowi odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto też udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas stosunku seksualnego. Trudność istnieje tym szybsza, im znacznie powiązana jest Twoja partnerka, więc możliwości na doprowadzenie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, masz dość niewielkie. Jeżeli natomiast potrzebujesz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o