Filtruj wodę i oszczędzaj. Nawet kilkaset złotych miesięcznie!
Prasóweczki Warto przeczytać

Filtruj wodę i oszczędzaj. Nawet kilkaset złotych miesięcznie!

Szukasz oszczędności w domowym budżecie? Sprawdź, jak wiele możesz zaoszczędzić zmieniając zaledwie jedno swoje przyzwyczajenie. Korzystając z filtrów do wody możesz zaoszczędzić 200-300 zł miesięcznie, czyli od 2 do 3,5 tysiące rocznie!

Filtry do wody stały się w ostatnim czasie niezwykle popularne. Nic dziwnego. Są przede wszystkim skuteczne (eliminują z wody wodociągowej chlor, pestycydy, metale ciężkie i drobinki żwiru czy rdzy), praktyczne i proste w użyciu. W przypadku dzbanka filtrującego wystarczy napełnić go wodą i odczekać kilkadziesiąt sekund. W przypadku filtra przepływowego należy jedynie podstawić szklankę pod kran i… odkręcić wodę. Obsługa filtrów sprowadza się zaledwie do regularnej, comiesięcznej wymiany wkładów, przy czym informuje nas o tym specjalny wskaźnik. Filtrowanie wody jest też ekologiczne. Dzięki filtrom nie kupujemy wody w butelkach PET, które zaśmiecają wody, glebę, a także – w postaci mikrocząsteczek – powietrze. Warto jednak pamiętać, że wygoda i ekologia to nie jedyne zalety filtrów do wody.

Filtry do wody a oszczędności

Przede wszystkim, za sprawą filtrów do wody możemy zoptymalizować nasze wydatki i już po niedługim czasie cieszyć się oszczędnościami. Koszt 1,5-litrowej wody butelkowanej wynosi ok. 2,70 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że powinno się wypijać 1,5 litra wody dziennie przy czteroosobowej rodzinie jest to wydatek ponad 300 zł miesięcznie, a rocznie – około 3,5 tysiąca złotych. Warto przeznaczyć te oszczędności na wakacje lub Święta!

Filtrowanie wody to korzyści dla portfela i przyszłych pokoleń

Filtr do wody stanowi najlepsze rozwiązanie dla naszego portfela, a także środowiska naturalnego i naszych dzieci oraz wnuków. Dzbanek filtrujący możemy dobrać do naszego zapotrzebowania – dostępne są w sprzedaży zarówno niewielkie 2-litrowe dzbanki idealne do mniejszych kuchni, jak i 4-litrowe, które świetnie sprawdzają się w przypadku liczniejszych rodzin. Szukasz dzbanka filtrującego? Wejdź na https://dafi.pl/blog/. Znajdziesz tu dzbanki o różnych kolorach i w różnych pojemnościach.

Do wystroju kuchni możemy dobrać także jego kolor. Dzbanki dostępne są m.in. w kolorach makowym, miętowym, stalowym czy grafitowym. Wreszcie, wykonane są nie tylko z plastiku. Dostępne są również szklane dzbanki z filtrem. Używane przez wiele lat chronią środowisko, a na dodatek stanowią ozdobę kuchni i stanowią jej funkcjonalny element.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments