Najważniejsze zalety i wady depilacji laserowej LightSheer
Polecane i promocje

Najważniejsze zalety i wady depilacji laserowej LightSheer

Depilacja laserowa LightSheer to genialny sposób na to, aby całkowicie i skutecznie pozbyć się owłosienia na ciele. Problem tylko w tym, że oprócz naprawdę wartych uwagi zalet, posiada również pewne wady, wobec których nie można przejść obojętnie. Jakie są zatem zalety, które zwracają uwagę na tę metodę, lecz również i wady, które budzą wątpliwość w kwestii jej wykonania?

Jakie zalety ma depilacja laserowa?

Każdy, kto męczył się przez wiele długich lat z tradycyjną depilacją, z pewnością bardzo szybko doceni zalety, jakie płyną z metody laserowej. Tą zdecydowanie najważniejszą jest oczywiście trwałość tego rozwiązania. W przypadku standardowej depilacji problem nadmiaru włosów wraca już nawet po kilku tygodniach. W przypadku metody LightSheer problem nie wróci nigdy, ponieważ przy pomocy lasera trwałe jest wypalany mieszek włosowy, z którego włosy wyrastają.
Wspomnieć również warto o tym, że jest to zabieg stosunkowo bezbolesny. Oczywiście trudno go nazwać całkowicie bezbolesnym, ponieważ każdy posiada inny próg bólu, lecz z pewnością nie jest to doświadczenie na miarę borowania zębów. Co więcej, wiele osób twierdzi, że podczas jego trwania, odpręża się i odpoczywa.

Czy depilacja laserowa LightSheer ma wady?

Każdy zabieg kosmetyczny posiada swoje ciemne strony i tak też jest w przypadku metody laserowej depilacji LightSheer. Co jest najważniejszą wadą? Przede wszystkim cena tego zabiegu, a właściwie zabiegów. Dlaczego liczba mnoga? Ponieważ jeden zabieg nie jest w tym wypadku wystarczający i musi zostać powtórzony, często nawet cześć lub osiem razy. A warto zauważyć, że każdy zabieg to koszt około 100 złotych, więc cena pełnego usunięcia włosów jest naprawdę wysoka. Jednocześnie warto tu zwrócić uwagę na to, że zabiegi muszą być pomiędzy sobą odsunięte w czasie, często nawet kilkoma tygodniami, co sprawia, że cała depilacja jest procesem bardzo długotrwałym.
Pomimo jednak tych niezaprzeczalnych wad, warto się na taką depilację zdecydować, ponieważ jako jedyna na rynku cechuje się tak wysoką skutecznością w usuwaniu problemu włosów na ciele.

Artykuł powstał we współpracy z https://proclinic.pl/depilacja-laserowa/

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments