Morderstwo Procesy

OKRUTNA ZBRODNIA W BRZEGU. MĄŻ ZGWAŁCIŁ ŻONĘ.

W nocy 21 grudnia 2016 roku w Brzegu mąż najpierw zgwałcił żonę, a następnie ją udusił. Co kierowało mężczyzną? Dlaczego dokonał tak okrutnej zbrodni? Jaką karę wymierzy sąd? Dowiesz się z poniższego artykułu.

W nocy 21 grudnia 2016 roku w jednym z mieszkań przy ul. Westerplatte w Brzegu mąż zgwałcił żonę po czym ją udusił. Następnie zgłosił się do Komendy Policji w Brzegu informując o swoim czynie policjantów.

Policjanci udali się do wskazanego mieszkania, gdzie w sypialni znaleźli zwłoki 44-letniej kobiety. Mężczyzna został zatrzymany.

W toku przeprowadzonego śledztwa ustalono, iż wszystkie zabezpieczone ślady wskazują na winę podejrzanego.

Mężczyzna został oskarżony o zgwałcenie i zabójstwo swojej żony. W trakcie postępowania przygotowawczego Prokurator Prokuratury Rejonowej w Brzegu zlecił badanie podejrzanego przez biegłych psychiatrów, którzy uznali, że w momencie popełnienia czynu podejrzany miał w znacznym stopniu ograniczoną poczytalność.

W dniu 26 lutego 2018 roku w Sądzie Okręgowym w Opolu w Wydziale III Karnym rozpoczął się jego proces. 53-letniemu Jarosławowi S. grozi od 8 do 15 lat więzienia, 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Przed sądem mężczyzna powiedział, że nie wie dlaczego to zrobił. Coś po prostu w nim pękło. Już wcześniej podejrzewał, że żona kogoś ma, ale myślał, że to tylko przyjaźń. Prosił żonę, aby zakończyła tę znajomość. Tego feralnego wieczoru namawiał żonę do współżycia. Ta początkowo się nie zgadzała, ale ostatecznie doszło do kontaktu, ale nie użył do tego żadnej siły. Po wszystkim żona wstała z łóżka, zaczęła się pakować i oznajmiła, że z nami koniec. Uznałem, że odchodzi to tego drugiego i wtedy coś we mnie pękło.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o