Kradzież

Ze sklepów kradli alkohol, kawę i kosmetyki

Ze sklepów kradli alkohol, kawę i kosmetyki

Wejherowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy regularnie okradali markety spożywcze w całym województwie pomorskim.

Jednego z przestępców zatrzymała ochrona sklepu, w którym mężczyźni dopuścili się kradzieży, po czym został on przekazany tamtejszym funkcjonariuszom. Policjanci, którzy pracowali nad tą sprawą ustalili, że zatrzymani mężczyźni okradli łącznie prawie trzydzieści różnych marketów spożywczych w różnych częściach województwa. Tylko w samym powiecie wejherowskim dokonali aż ośmiu kradzieży narażając tym samym właścicieli sklepów na ogromne straty finansowe.

Jak ustalili funkcjonariusze policji zatrzymani mężczyźni kradli tylko drogi i markowy alkohol, kosmetyki, kawę oraz inne artykuły spożywcze. Na chwilę obecną zatrzymani zostali już przesłuchani i usłyszeli po 27 zarzutów dotyczących owych kradzieży. Za te kradzieże 31-latkowi i kilka lat starszemu kompanowi, którzy okradali sklepy spożywcze grozi nawet po 5 lat więzienia. Oczywiście wszystko rozstrzygnie Sąd Rejonowy w Wejherowie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o