Awantura

Wszczęli awanturę w kinie.. plany pokrzyżował im policjant.

Jak widać, nawet w kinie nie można w spokoju obejrzeć seans. Trzech mężczyzn w sobotni dzień postanowiło zepsuć humor widzom i obsłudze kina. Plany pokrzyżował im dzielny policjant. Jak zakończyła się ta sprawa, zobaczcie sami..

Funkcjonariusz z Opola udowodnił, że policjantem jest się nawet po godzinach swojej służby.

Awanturników było trzech, nie przeszkodziło to policjantowi w obezwładnieniu ich, choć nie obyło się bez obrażeń. Trzej mężczyźni kłótnię zaczęli już na sali kinowej. Byli wulgarni i głośni. Na dodatek wyraźnie nietrzeźwi. Na nic zdały się prośby obsługi o uspokojenie się. Wręcz podjudzało to młodych mężczyzn do dalszych zaczepek innych widzów.

Gdy miarka się przebrała do akcji wkroczył będący po służbie policjant –  jak się okazało był to funkcjonariusz służby kryminalnej w Opolu – który czekał na sobotni seans.

Niestety 22, 24 i 28-letni mieszkańcy powiatu krapkowickiego nie zwracali uwagi na prośby policjanta. Dodatkowo najstarszy z nich zaczął obrażać mundurowego i szarpać go. W jednej sekundzie zmieniło to charakter interwencji. Policjant, który od 19 lat służy, obezwładnił napastnika. Na pomoc koledze ruszyli jego dwaj kompani, którzy zaatakowali funkcjonariusza. Im także nie udało się powstrzymać policjanta. W wyniku bójki policjant został lekko ranny, lecz nie przeszkodziło mu to w zatrzymaniu trzech awanturników.

Wezwany na miejsce patrol przewiózł trzech mężczyzn do policyjnego aresztu.

Jak się później okazało 24 i 28-latek mieli ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu, a 22-latek był trzeźwy. Cała trójka usłyszała zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza. 28-lat odpowie dodatkowo za znieważenie. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Jak widać, nie warto wszczynać awantur, bo nigdy nie wiadomo na kogo trafimy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o